Alco Blocker recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

Alco Blocker recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne
5 (100%) 1 vote

Závislost na alkoholu ničí život mnohým lidem. Vyhazov z práce, rozpad manželství a ztráta sociálního statutu jsou jen malým výčtem toho, co se může stát, pokud člověk propadne alkoholu. Počet lidí, kterým se navždy změní život následkem zranění při srážce s opilým řidičem, neustále stoupá, stejně tak jako počet lidí, kteří zemřou na zdravotní komplikace, které byly z větší části způsobeny alkoholem

Závislost na alkoholu je společenský problém, který trápí mnohé z nás. Závislost nutí osoby pít hlavně po večerech a o víkendech. Jakmile závislá osoba obdrží výplatu, první myšlenka je většinou „tohle se musí zapít“. Tato závislost tak vede k finančním a sociálním problémům. Pokud chcete vyhrát boj proti alkoholu, vyzkoušejte Alco Blocker.

Alco Blocker proti alkoholismu Působí jako, Nežádoucí účinek

AlcoBlocker jsou kapky pomáhající v boji proti alkoholu. Ti, kterým při boji se závislostí pomáhá Alco Blocker, jsou schopni vydržet bez drogy 28-30 dní. Díky přírodnímu složení přípravek snižuje chuť na alkohol a normalizuje tělní funkce.

Kapky dokáží pomoci snížit závislost na alkoholu, ať už je sebesilnější. Kapky dále pomohou vyhnout se známým problémům, kterým lidé často při boji s alkoholem čelí. Nemusíte se bát nervových zhroucení, mentálních problémům či bolestivých abstinenčních příznaků.

Když jsou kapky použity efektivně, jsou účinky následující:

 • Ochrana jaterních buněk
 • Pomoc při odbourávání toxických látek
 • Prevence kocoviny a migrén
 • Zamezení chuti na alkohol jednou pro vždy
 • Obnovení a normalizace funkce všech orgánů a orgánových systémů
 • Vyčištění těla od škodlivin
 • Obnovuje funkci celého nervového systému, eliminuje iritabilitu, apatii a agresi.

Alco Blocker působí jako obsahuje z větší části ingredience přírodního původu, které jsou pro lidské tělo naprosto neškodné. Produkt nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a tak se nemusíte při jeho užívání ničeho obávat. Jeho užití je naprosto bezpečné. Těhotné ženy a kojící matky by měly užití produktu prokonzultovat se svým lékařem.

Složení přípravku je zcela přírodního původu. Samotné kapky neobsahují žádná umělá barviva, škodlivé konzervanty, bio aditiva či geneticky modifikované ingredience.

 • Gotu Kola, Brami, Aloe Vera. Pomáhají tělu bojovat proti závislosti na alkoholu. Po prvních několika dávkách již člověk necítí touhu po alkoholu.
 • Tymus, tisíc-tisícin zlata, gama-linoleová kyselina. Odstraňují z těla všechny toxiny a škodlivé substance. Obnovují normální funkci jater a dalších orgánů. Názory uživatelů jsou takové, že kapky naprosto eliminují negativní dopady alkoholismu na tělo.
 • Cyanosis Altai. Normalizuje aktivitu nervového systému, eliminuje stres a podporuje zdraví spánek. Všechny tyto ingredience pomáhají tělu zbavit se závislosti na alkoholu jak nejšetrněji je to možné.
 • Kurkuma. Obnovuje normální funkci vnitřních orgánů. Dále podporuje funkci dalších aktivních substancí, které společně tvoří léčivý základ kapek.

 

AlcoBlocker jak vzít kapky

Kapky Alco Blocker jak vzít by se měly rozpustit ve vodě či jiné tekutině a pořádně zamíchat, načež by se měly podat jako lék. Kapky podávejte dvakrát až třikrát denně. Příbalový leták v balení obsahuje všechny informace co se podávání týče. Před začátkem léčby si jej pořádně pročtěte.

Počet denních dávek závisí na stupni vaší závislosti na alkoholu či na intenzitě abstinenčních příznaků. Pokud vaše tělo obsahuje nadměrné množství toxinů nebo trpíte depresí či labilitou, měli byste brát tři kapky denně. Tato léčba by měla zabrat 30 dnů. Pro kompletní zotavení se ze závislosti na alkoholu postačí 2-3 lahvičky. Léčbu nemůžete narušit do doby, dokud se stav osoby dostatečně nezlepší.

Dále dávkování léku závisí na věku osoby. Přípravek nepoužívejte pokud máte jakoukoliv nesnášenlivost vůči ingrediencím obsaženým v přípravku. Pokud zaznamenáte alergickou reakci, okamžitě přerušte léčbu. Proces zbavení se závislosti na alkoholu by měl probíhat bez větších komplikací. Léčivý přípravek zamezí bolestivým abstinenčních příznakům, mentálním problémům či nervovým zhroucením. Uživatel pocítí úlevu a zlepšení stavu jeho těla.

Alco Blocker Cena

Na webových stránkách je produkt nabízen za 790 CZK. Normální cena je v tomto případě 1899, ale na produkt se vztahuje sleva v hodnotě 1580 CZK. Poštovné po vás není vyžadováno a doručení můžete očekávat do 2-3 dnů od objednání. V ostatních oblastech může doručení zabrat až 1 týden. Cena Alco Blockeru zahrnuje poštovné.

Pro objednávku navštivte oficiální webové stránky a vyplňte objednávkový formulář, který zahrnuje vaše jméno, kontaktní informace a adresu. Zákazník bude kontaktován pro potvrzení objednávky. Po potvrzení objednávky bude balíček odevzdán kurýrovi. Platba probíhá hotově při doručení.

AlcoBlocker kde koupit v lekarne

Produkt je k dostání na oficiálních stránkách dodavatele. Klient si může na webových stránkách vyplnit formulář, načež je klient kontaktován na telefonu. Tímto se objednávka potvrdí. Po úspěšném potvrzení je produkt doručen buďto kurýrem či poštou. AlcoBlocker proti alkoholismu se doporučuje objednávat pouze na oficiálních webových stránkách, aby se zamezilo prodeji napodobenin. Tímto chceme zamezit možné ztrátě finančních prostředků při nákupu podvodných produktů.

Objednání je zcela jednoduché: Navštivte oficiální webovou stránku, objednejte si. Stačí zadat vaše jméno, kontaktní údaje a adresu. Klikněte na „Objednat“ a vyplňte formulář. Po vyplnění formuláře budete kontaktování pro potvrzení vaší objednávky a po tomto potvrzení vám bude produkt doručen na vaši adresu. Doručení je garantováno.

Alco Blocker kde koupit obdržíte do 2-3 dnů. Pokud produkt nesplní vaše očekávání, jednoduše nám zašlete prázdný balík na naši adresu a my vám vrátíme peníze. Nebudete se přitom na nic ptát. Zákazník je před dodávkou zboží kontaktován pro potvrzení objednávky.

Recenze Alco Blocker Diskuze Zkusenosti

Marek Kuča, 26 let komentovala: 

Ani si pořádně nevzpomínám, kdy to s mým alkoholismem začalo, ale je opravdu fascinující, jak moc mi to zničilo život. Opustila mě žena a chvíli na to doslova celá rodina. Moje skvělá práce byla také ta tam, jelikož se mi hromadily absence. I můj nejlepší kamarád se ode mě začal postupně odvracet. Bylo mi to nesmírně líto, ale paradoxně jsem díky tomu začal pít ještě víc. Po nějaké době mi konečně docvaklo, že jsem si opravdu zničil život.

Kluby, parties a pivka s kamarády se postupně změnily na neomezenou konzumaci alkoholu v jakékoliv formě. Po nějaké době se ze mě ve věku 25 let stal opilec. Když jsem se ráno nenapil, začaly se mi třást ruce. Rozhodl jsem se, že s tím něco musím udělat a že se nemohu nechat dále ovládat alkoholem. Nyní jsem již v daleko lepším stavu a sklenku (či v mém případě spíše flašku) jsem neměl již dobrého půl roku. Moje rodina mě v mém snažení podporuje a důvěřuje mi, což mě naplňuje jen dalším odhodláním.

 

Anna Mokrá , 52 let odpověděl: 

Můj manžel se ve 40 změnil na naprostého alkoholika. Pil již od 13 let. Byla to s ním opravdová muka. Nejdříve jsem na něj jen nadávala, ale pak jsem si uvědomila, že se jedná o závažnou nemoc a že potřebuje pomoc. Objednala jsem kapky Alco Blocker recenze, jelikož se mi líbil fakt, že je jejich složení zcela přírodní. Postupně se mému manželovi podařilo alkoholismus omezit. Modlím se za to, aby to dotáhl do konce.

 

Zdeňka Bendová, 26 let,

Rozhodla jsem se se svým manželem rozvézt, jelikož jsem již nemohla tolerovat, jak se ke mě choval. Když jsem mu sdělila tuto novinu, padnul na kolena a přísahal mi, že se změní. Objednal si prý nějakou speciální medicínu. Po měsíci byl naprosto k nepoznání. Přišel za mnou s květinami a vypadal daleko lépe než před tím. Téměř jsem ho nepoznala.

Říkal, že ho změnily neustálé party a pití s kamarády. Říkal, že se mu často třepaly ruce a že i tento fakt ho vedl k tomu, že si objednal AlcoBlocker proti alkoholismu diskuze.

 

2 thoughts on “Alco Blocker recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

 1. Říkala, že se rozhodla s manželem rozvést, protože již nemohla tolerovat jeho chování. Poté se ovšem její muž rozhodl, že se sebou něco udělá a změní se. O měsíc později se po používání kapek Alco Blocker změnil k nepoznání.

 2. Alkoholismus zničil život mnohým z nás. Tuto závislost ale samozřejmě lze porazit. Právě tyto kapky nám k tomu mohou dopomoci. Pokud hledáte způsob, jak se závislosti vyhnout, rozhodně tyto kapky doporučuji.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *