Atlant Gel recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

Atlant Gel recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne
3.3 (66.67%) 6 votes

Malý penis trápí mnoho mužů a jedná se o jeden z nejznámějších problémů ve vztahu či manželství. Muži s malými penisy nedokáží dostatečně uspokojit své partnerky. Průměrná délka penisu je v této době 13 cm a pokud má muž penis kratší, může nastat problém. Muž by měl dále ejakulovat průměrně 2-3 minuty po započatí pohlavního styku a pokud má muž menší penis, může mít problém se svoji výdrží. Mnoho žen je tak nuceno předstírat orgasmus, což opravdu neznačí vysokou kvalitu pohlavního styku.

Malý penis neovlivňuje pouze váš pohlavní život, ale také obecně na kvalitu vašeho vztahu či manželství. Drtivá většina žen touží po mužích s velkým a silným penisem. Jakožto muž máte odpovědnost dodat své partnerce to nejlepší a to nejlepší je v tomto případě kvalitní pohlavní styk. Máme pro vás tedy řešení. Je jím produkt Atlant Gel

Atlant Gel pro zvětšení penisu Působí jako, Nežádoucí účinek

Atlant Gel působí jako je krémem s gelovou konzistencí a měl by se tedy aplikovat ručně jeho vmasírováním na předem očištěný penis. Při aplikaci by se měl penis ztopořit. Pro zajištění těch nejlepších výsledků by se měl gel aplikovat 30 minut před pohlavním stykem. Toto zajistí správnou stimulaci penisu, který tak bude moci zmohutnět.

Krém byl testován a shledán naprosto bezpečným. Nemá efekt na žádné jiné orgány a spermie nejsou také nijak zasaženy. Krém používá i mnoho filmových hvězd a pornoherců, kteří mohou sloužit jako důkaz kvality tohoto produktu.

Po 1-3 měsících pravidelného užívání si všimnete prvních výsledků. Řadí se mezi ně například:

 • Prodloužený penis
 • Daleko větší výdrž při pohlavním styku
 • Silnější erekce a kratší doba potřebná pro obnovu libida
 • Silnější ejakulace
 • Zlepšení krevního oběhu v oblasti genitálií
 • Zvýšené sebevědomí a daleko silnější chemie mezi partnery díky kvalitnějšímu sexu.
 • Delší a spolehlivější erekce
 • Orgasmus bude daleko příjemnější jak pro muže, tak pro ženu

Produkt obsahuje následující ingredience

 • Guarana. Hlavní funkcí této ingredience je fungovat jakožto stimulant. Extrakt ze semen této rostliny obsahují guaranin
 • Hořčík. Hořčík je hlavním prvkem potřebným ve více než 300 biochemických reakcích v lidském těle. Příkladem může být tvorba pohlavních hormonů androgenů a estrogenů
 • L-Arginin. L-Arginin je složkou potřebnou pro odstranění aminokyselin z těla je jednou ze složek, které zajišťují erekci zvýšením průtoku krve do penisu.
 • Glycin. Glycin je aminokyselina odpovědná za zvýšení libida, zlepšení ejakulací a delší erekce

 

Atlant Gel jak vzít gel

Produkt Atlant Gel jak vzít lze používat z pohodlí domova. Můžete si jej také přibalit na dovolenou či firemní cestu. Produkt používejte podle informací na příbalovém letáku, který byste si měli pozorně pročíst.

Doporučuje se použít krém jakožto lubrikant před pohlavním stykem. To učiňte alespoň 30 minut před tím, než začnete.

Použití

 • Penis si před použitím produktu opláchněte. Toto otevře póry, díky čemuž se gel lépe vstřebá.
 • Aplikujte gel na penis a jemně jej aplikujte na celý jeho povrch pomocí prstů. Speciální pozornost věnujte jeho aplikaci na žaludu.
 • Penis rytmicky masírujte po dobu 7-15 minut. Gel by se měl do této doby vstřebat.
 • Po aplikaci si užijete kvalitnější sex, který taky déle potrvá.

Dostanou se vám skvělé výsledky a to již po prvním užití.

Atlant Gel Cena

Na webových stránkách je produkt nabízen za 890 KČ. Normální cena je v tomto případě 1780 KČ, ale na produkt se vztahuje sleva v hodnotě 50%. Poštovné po vás není vyžadováno a doručení můžete očekávat do 2-3 dnů od objednání. V ostatních oblastech může doručení zabrat až 1 týden. Cena Atlant Gel pro zvětšení penisu zahrnuje poštovné.

Pro objednávku navštivte oficiální webové stránky a vyplňte objednávkový formulář, který zahrnuje vaše jméno, kontaktní informace a adresu. Zákazník bude kontaktován pro potvrzení objednávky. Po potvrzení objednávky bude balíček odevzdán kurýrovi. Platba probíhá hotově při doručení.

Atlant Gel kde koupit v lekarne

Produkt je k dostání na oficiálních stránkách dodavatele. Klient si může na webových stránkách vyplnit formulář, načež je klient kontaktován na telefonu. Tímto se objednávka potvrdí. Po úspěšném potvrzení je produkt doručen buďto kurýrem či poštou. Produkt se doporučuje objednávat pouze na oficiálních webových stránkách, aby se zamezilo prodeji napodobenin. Tímto chceme zamezit možné ztrátě finančních prostředků při nákupu podvodných produktů.

Objednání je zcela jednoduché: Navštivte oficiální webovou stránku, objednejte si. Stačí zadat vaše jméno, kontaktní údaje a adresu. Klikněte na „Objednat“ a vyplňte formulář. Po vyplnění formuláře budete kontaktování pro potvrzení vaší objednávky a po tomto potvrzení vám bude produkt doručen na vaši adresu. Doručení je garantováno.

 

Atlant Gel kde koupit obdržíte do 2-3 dnů. Pokud produkt nesplní vaše očekávání, jednoduše nám zašlete prázdný balík na naši adresu a my vám vrátíme peníze. Nebudete se přitom na nic ptát. Zákazník je před dodávkou zboží kontaktován pro potvrzení objednávky

Recenze Atlant Gel Diskuze Zkusenosti

Mirek Š., 27 let komentuje:   

Sex miluji, ale poslední dobou se mi moje situace značně zhoršila, jelikož jsem měl problém s nekvalitními erekcemi, kterým vůbec nepomáhal fakt, že mám obecně celkem malý penis. To byl problém hlavně ve vztahu, kdy přítelkyně v posteli opravdu nebyla šťastná. Snažil jsem se zabránit možným problémům ve vztahu a vyhledat pomoc. Ta nakonec přišla ve formě tohoto Atlant Gel pro zvětšení penisu diskuze. Aplikoval jsem si jej pravidelně po dobu asi jednoho měsíce a výsledky byly opravdu úžasné. Nejen, že jsem měl daleko delší výdrž a dokázal partnerku uspokojit i několikrát za noc, ale měl jsem také asi o 3 cm delší penis, který obecně zmohutněl. Všem mužům v podobné situaci, jako v té, ve které jsem byl já, tento produkt opravdu doporučuji.

 

Arnošt Hnilička., 35 let reaguje:

Celý život jsem měl komplexy z mého malého penisu. Na operaci se mi moc nechtělo, jelikož jsem si na internetu přečetl spoustu problémů, které by po ní mohly nastat. Řekl jsem si tedy, že sáhu po alternativním řešení a po debatě s kamarádem jsem se rozhodl pro Atlant Gel recenze. Po asi měsíci jsem měl penis o 4 cm delší než před tím. Komplexy byly najednou ta tam. Sex byl opravdovou radostí místo ponížení a má přítelkyně si nemůže stěžovat.

 

Adrian Minařík, 30 let

Na tento gel jsem se opravdu těšil. Podle recenzí na fóru jsem tak nějak tušil, že bude fungovat opravdu skvěle. A on tak opravdu fungoval. Nemohu si jej vynachválit. Pomohl mi překonat komplexy, které mě trápily již odmala. Teď dokáži partnerku uspokojit i 3x za noc.

 

3 thoughts on “Atlant Gel recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

 1. Krém používám dvěma způsoby: jakožto lubrikant při sexu a jakožto aktivní látku schopnou prodloužit můj penis. Jedná se o opravdu potentní produkt, který dokáže pomoci i tomu přírodou nejhůře obdařenému muži.

 2. Gel funguje opravdu skvěle. Moje partnerka by opravdu nemohla být spokojenější. Začal fungovat taky opravdu rychle. Během jednoho měsíce jsem zpozoroval první výsledky.

 3. Jsem velmi rád, že jsem koupil Atlant Gel! Sex se zlepšil a penis se zvětší o 0,5cm. Dobrý a originální produkt!!

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *