Dental WhiteStrips recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

Dental WhiteStrips recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne
3.5 (70%) 2 votes

Spousty lidí hledají dentální bělící prostředky, které lze užívat i doma. Jsou levnější než zubní léčba a poskytují dobré výsledky pro ty, kdo chce mít bělejší zuby. Bělící proužky jsou jedním z nejžádanějších řešení pro ty, kdo chtějí mít okamžité výsledky za optimální cenu.

Tyto speciální proužky mohou obsahovat peroxid (používaný hlavně při bělení) nebo jiné látky, které zuby trochu bělí.

Dentální proužky jsou vyrobeny ze speciálního, pružného a odolného materiálu, který Vám dává všechnu jistotu, kterou potřebujete. Tudíž je tmavé zabarvení zubů odstraněno a Vaše zuby budou zářit.

Hlavní předností těchto proužků je to, že jsou levné a jsou k nalezení v jakékoliv lékarně ve Vašem městě. Zároveň je stačí dát na zuby a vy máte volné ruce dělat cokoliv jiného.

Koupit Dental WhiteStrips s 50% slevouna oficiálních stránkách

Dental WhiteStrips na bělení zubů Působí jako, Nežádoucí účinek

Tento produkt je užíván na bělení zubů, které poněkud změnily svou barvu, nebo se lidem nelíbí. Produkt podporuje bělení zubů a také odstraňuje příčiny špatného dechu a je šetrný k Vašim dásním. Produkt je lehký na používání.

Působí jako DentalWhite Strips

 • Jednoduchý na používání. Každý sáček obsahuje proužek na horní a dolní zuby. Stačí 3 kroky – sloupnout, nalepit a odlepit.
 • Revoluční technologie pro lepší přilnavost k zubům. Pijte vodu a bělte si zuby najednou!
 • Dlouhodobé používání může výrazně zlepšit orální problémy, vybělit zuby, osvěžit Váš dech a zničit ústní bakterie.
 • Jeho kompaktní design umožňuje až 10 aplikačních sad. Je jednoduchý na přenášení, perfektní pro užívání doma, ve škole nebo v kanceláři, atd.

Jak tento produkt funguje

Bělí zuby během pouhých 14 dnů. Metoda #1 a 100% bezpečná pro zubní sklovinu. Viditelné výsledky za 3-4 dny užívání. Nezpůsobuje bolest nebo nepříjemné pocity. Nezvyšuje citlivost zubů, je bezpečný a dostupný za velmi dobrou cenu.

Pokud chcete mít bělejší zuby a úsměv na rtech, vždy tu budete mít inovativní a účinné dentální bělící metody.

Bezpečnostní informace

 • Proužky nepoužívejte pokud máte díry v zubech, během infekcí dásně nebo 2 týdny před a po ortodontických zákrocích.
 • Pro lidi se zvýšenou citlivostí zubů by mělo být sníženo dávkování a používání by mělo být probráno se zubařem.
 • Vyhněte se kontaktu s očima, v případě potřeby je propláchněte vodou!
 • Není vhodný pro těhotné ženy.
 • Není vhodný při vřídcích/aftech v puse;
 • Držte produkt mimo dosah dětí!

 

Dental WhiteStrips jak vzít proužek

Rychle a účinně bělí Vaše zuby, téměř 100%. Tenká vrstva gelu na proužku je aplikována přímo na zuby. Vhodné složení nedráždí dásně, a proto může být produkt užíván i citlivými lidmi. Brzy budete mít bílé zuby!

Pro správné používání následujte tyto instrukce:

 • Krok 1: Vypláchněte si pusu.
 • Krok 2: Otevřete jeden z 28 sáčků a vyjměte proužky Dental WhiteStrips jak vzít. Opatrně: proužky pro horní a dolní zuby mají jiné tvary.
 • Krok 3: Postavte se před zrcadlo a umístěte gelový proužek na zuby. Delší pásek se umístí na horní čelist a kratší pásek na dolní čelist. Ujistěte, že jsou pevně umístěny.
 • Krok 4: Konce proužků se zahnou za zubama. Gel se rovnoměrně rozmístí po povrchu a vyplní prostory mezi zuby.
 • Krok 5: Nechce pásky na zubech po dobu 30 minut.
 • Krok 6: Odstraňte pásky. Vypláchněte ústa vodou a pokud je to nutné, vyčistěte zuby ještě prstem nebo kartáčkem.

Dental WhiteStrips Cena

Na oficiálních stránkách stojí Dental WhiteStrips na bělení zubů 1580 Kč, ale aktuálně je nabízena 50% sleva ve výši 850 Kč. Dopravné není účtováno a doprava samotná trvá 2-3 dny. Stačí přejít na oficiální stránky a zanechat zde žádost, která bude zahrnovat Vaše jméno, kontaktní informace a adresu. Dejte si pozor na podvodné produkty na trhu a ujistěte se, že nakupujete výhradně přes oficiální webové stránky. Po potvrzení bude produkt odeslán. Prodejce Vám ještě poté zavolá, aby ověřil, že produkt funguje dle Vašich představ.

Koupit Dental WhiteStrips s 50% slevouna oficiálních stránkách

Dental WhiteStrips kde koupit v lekarne

Dental WhiteStrips kde koupit si můžete objednat prostřednictvím oficiálních webových stránek, kde vyplníte formulář. Zákazník poskytne jméno, lokaci a telefonní číslo. Zákazník je poté zkontaktován telefonem a doprava proběhne prostřednictvím kurýra. Dodání trvá zhruba týden po podání objednávky.

 

Zde jsou kroky pro ověření autentičnosti produktu:

 • Je v balení s unikátním identifikátorem.
 • Na zadní straně se nachází štítek s 32-místným ověřovacím kódem a odkazem na stránku. Na tomto odkazu zadejte tento kód do speciálního pole a klikněte na „Ověřit“. Všechny originální produkty mají takové stítky. Chybějící štítky nebo chybějící kódy znamenají, že produkt není originální! Dbejte na toto při objednávání!

Recenze Dental WhiteStrips Diskuze Zkusenosti

Max, 29 let komentuje:   

Jsem těžký kuřák. Žádná zubní pasta mě nezbaví žlutých zubů (nemůžu přestat kouřit). Zubaři volat nechci, ty jeho procedury stojí moc peněz. Tak jsem si objednal Whitening Strips. Ženu šokovalo, že už jsem po 3 dnech měl bíle zuby! Díky! Dental WhiteStrips recenze jsou jednoduché na používání. Používám je dle instrukcí a všiml jsem si různého zabarvení mých zubů. Ted jsou díky nim mé zuby bílé!

 

Anna, 35 let reaguje:

Co si pamatuju, tak jsem se styděla otevřít pusu a smát se. I když byly mé zuby vždy zdravé, tak jejich žlutá barva zůstávala. Bělení zubů na klinikách je velmi drahé a já si ho nemůžu dovolit. Objednala jsem si tyto proužky a jsem jejich výsledku mega vděčná. Doporučuju je všem, fungujou! Škoda jen, že jejich účinek rcyhle mizí a netrvá několik dní. Musíte je používat opakovaně. Ale pořád je doporučuju na 100%.

 

Elena, 45 let

Ahoj! Po mnoho let jsem se styděla ukázat své zuby. Bělení zubů na klinice mi vzalo spoustu peněž a stejně to nestálo za to. Rozhodla jsem se vyzkoušet tyto proužky Dental WhiteStrips na bělení zubů diskuze protože jsem na ně slyšela jen kladné ohlasy. A teď mě mrzí, že jsem je nezkusila dřív. Vaše zuby budou bílé za velmi krátkou dobu! Produkt přišel velmi dobře zabalený, se všemi nutnými informacemi. Je vyroben z přírodních přísad, které také chrání dásně a nemají žádné vedlejší účinky. Pocit v puse je velmi příjemný.

 

Koupit Dental WhiteStrips s 50% slevouna oficiálních stránkách

2 thoughts on “Dental WhiteStrips recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

 1. Doprava byla super rychlá. Je to dobrý produkt a výsledky určitě uvidíte, když se budete držet instrukcí. Dental White Strips bělí mé zuby přírodním způsobem a nemá žádnou příchuť. A vše bylo velmi rychlé!

 2. Účinky lze vidět od první chvíle a s postupem času se jen zlepšují. Lehce se nasadí a zase odstraní, nepociťuju žádné nepříjemné pocity nebo jinou citlivost a chuť není špatná. Jsem rád, že jsem si tyto proužky koupil.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *