Penilux Gel recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

Penilux Gel recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne
5 (100%) 1 vote

Studie ukazují, že 87% žen sní o muži s dlouhým penisem. 94% žen dokonce souhlasilo, že by přistoupili na nabídku sexu od muže, který má penis dlouhý přes 20 cm. Dlouhý penis je tedy rozhodně výhodou. Délka a šířka vašeho penisu ovlivňují kvalitu sexuálního styku a tím pádem i spokojenost vašeho partnera v posteli. Průměrná délka penisu je okolo 12.1 cm a pokud jí muž nedosáhne, často riskuju nekvalitní pohlavní styk.

Mnoho lidí není schopno svoje zkušenosti probírat s partnerem či s certifikovaným lékařem. Důvodem je často strach, nízké sebevědomí a stud. Je na čase představit vám prostředek, který od základu změní život každému muži s krátkým penisem. Penilux Gel je vaší záchranou.

Penilux pro zvětšení penisu Působí jako, Nežádoucí účinek

Penilix Gel je přírodní krém, který vašemu penisu dodává délku a šířku. Krém vám dokáže penis prodloužit až o 3.5 cm za měsíc. Muži si užijí lepšího libida při sexu, což potěší jejich partnerky. Produkt je vyráběn z přírodních ingrediencí.

Krém obsahuje směs unikátních enzymů, které aktivují růst a vývoj tkáně penisu. Enzymy zkrátka zajistí, aby vám penis poporostl.

Po 1-3 měsících pravidelného užívání by se měly dostavit následující výsledky:

 • Zlepšení erekce a zkrácení doby, po kterou se musíte po sexu „vydýchat“. Erekce budou spolehlivé.
 • Silnější a kvalitnější ejakulace
 • Prodloužení penisu až o 4-5 cm.
 • Posilnění penisu.
 • Zkvalitnění krevní cirkulace v oblasti genitálií.

Penilux působí jako se vyrábí hlavně z přírodních ingrediencí, jejichž konzumace je pro tělo BEZPEČNÁ a uživatelé se tak nemusejí bát jakýchkoliv vedlejších účinků. Produkt by měli používat pouze muži.

 • Krém obsahuje Guaranu. Hlavní funkcí této ingredience je sexuální stimulace.
 • Hořčík. Podílí se na tvorbě pohlavních hormonů.
 • Krém také obsahuje glycin. Zvyšuje podíl oxidu dusnatého v těle. Zrychluje enzym oxiddusnatýsyntáza.
 • Dále obsahuje L-Arginin. Tato aminokyselina pomáhá při erekci a orgasmu.

 

Penis bude delší, silnější a spolehlivější. Po prvním týdnu by měl povyrůst o 1 cm, po druhém o 2.5 cm, po třetím o 3.8 cm a po čtvrtém o 5 cm. Produkt je zaručeně účinný a funguje kdykoliv a kdekoliv. Krém vám změní povědomí o sexu a nabídne vám daleko lepší sexuální život.

Penilux jak vzít gel

Penilux jak vzít je produkt gelové konzistence, který se aplikuje za pomoci rukou. Aplikace probíhá formou masáže. Během aplikace by měl být penis ztopořený. Pokud chcete zlepšit svoji výkonnost při sexu, aplikujte si gel 30 minut před sexem.  Při aplikaci dodržujte následující kroky:

 • Ujistěte se, že je penis čistý
 • Na dlaň si naneste trochu krému a krém aplikujte na penis.
 • Masírujte po dobu 10-15 minut. Aplikujte 30 minut před sexem.
 • Nechte všechen krém vstřebat.
 • Toto dělejte pravidelně po dobu alespoň jednoho měsíce dvakrát denně a výsledky vám vyrazí dech.

Po konzistentním užívání gelu po dobu 1-3 měsíců si všimnete výrazného zlepšení co se vašeho sexuálního života týče. Gel můžete použít i jako lubrikant při sexu. Bude fungovat jak terapeuticky, tak zábavně, jakožto lubrikant.

Penilux Cena

Na webových stránkách je produkt nabízen za 990 CZK. Normální cena je v tomto případě 1980 CZK, ale na produkt se vztahuje sleva v hodnotě 990 CZK. Poštovné po vás není vyžadováno a doručení můžete očekávat do 2-3 dnů od objednání. V ostatních oblastech může doručení zabrat až 1 týden. Cena Penilux Gel zahrnuje poštovné.

Pro objednávku navštivte oficiální webové stránky a vyplňte objednávkový formulář, který zahrnuje vaše jméno, kontaktní informace a adresu. Zákazník bude kontaktován pro potvrzení objednávky. Po potvrzení objednávky bude balíček odevzdán kurýrovi. Platba probíhá hotově při doručení.

Penilux kde koupit v lekarne

Penilux pro zvětšení penisu je k dostání na oficiálních stránkách dodavatele. Klient si může na webových stránkách vyplnit formulář, načež je klient kontaktován na telefonu. Tímto se objednávka potvrdí. Po úspěšném potvrzení je produkt doručen buďto kurýrem či poštou. Produkt se doporučuje objednávat pouze na oficiálních webových stránkách, aby se zamezilo prodeji napodobenin. Tímto chceme zamezit možné ztrátě finančních prostředků při nákupu podvodných produktů.

Objednání je zcela jednoduché: Navštivte oficiální webovou stránku, objednejte si. Stačí zadat vaše jméno, kontaktní údaje a adresu. Klikněte na „Objednat“ a vyplňte formulář. Po vyplnění formuláře budete kontaktování pro potvrzení vaší objednávky a po tomto potvrzení vám bude produkt doručen na vaši adresu. Doručení je garantováno.

 

Penilux kde koupit obdržíte do 2-3 dnů. Pokud produkt nesplní vaše očekávání, jednoduše nám zašlete prázdný balík na naši adresu a my vám vrátíme peníze. Nebudete se přitom na nic ptát. Zákazník je před dodávkou zboží kontaktován pro potvrzení objednávky

Recenze Penilux Diskuze Zkusenosti

Jonáš Kraus, 29 Let komentuje:   

Malý penis byl mým opravdovým prokletím. Dokáži si živě vybavit zklamání mé první přítelkyně poté, co jsme se konečně dostali k věci. Něco takového se na člověku zkrátka podepíše. V dnešní době ale již nemám žádné komplexy, jelikož mi penis díky krému Penilux recenze povyrostl o 4.7 cm. Nyní se od žen již neodlepím. Krém doporučuji každému muži, v každém věku.

 

Tran Quyen, 25 let reaguje:

Můj přítel mě v posteli nikdy nedokázal pořádně uspokojit, jelikož má podle mého názoru malý penis. Rozhodla jsem se tedy během jedné z mých nočních kratochvílí, že se na jeho problém zaměřím. Projela jsem si tak patřičné internetové stránky a zjistila, že bych mu mohla pomoci právě produktem Penilux pro zvětšení penisu diskuze. Poté, co začal produkt používat, jsem si již v posteli nemohla stěžovat. Sex byl skvělým zážitkem jak pro mě, tak pro něj.

Funguje to! Jeho penis se prodloužil a rozšířil. Konečně si mohu sex užívat. Výsledky užívání krému jsou jasné již po prvním týdnu užívání. Muž zkrátka vydrží déle a více tak potěší svoji partnerku. Anatomické změny jsou po prvním týdnu také viditelné – penis je o 1 cm delší.

 

Martin Landa, 32 let

Moje přítelkyně je sexuálně zkušenější než já. Měla hrozný problém s kvalitou našeho sexu. Nedivím se jí, můj penis není nic, s čím bych se mohl chlubit. Proto jsem začal využívat Penilux Gel a prodloužil si penis o úžasných 0.5 cm během pouhých několika dnů. Nakonec jsem si objednal další gel a nemůžu se dočkat, až dorazí.

Produkt budu používat jak jen to půjde. Doufám, že budou výsledky dosažené díky tomuto gelu dostatečně dlouhotrvající. Moje erekce je nyní silnější a stabilnější než kdy před tím. Konečně jsem dobrý milenec.

 

2 thoughts on “Penilux Gel recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

 1. Krém používám na dva způsoby – jako lubrikant při sexu a jako léčivou látku. Sex je při použití tohoto přípravku daleko zajímavější a více se líbí jak mně, tak i mojí partnerce. Myslím si, že by z koupi produktu těžil každý chlap.

 2. Penilux Gel používám již dlouhodobě a musím říct, že by mi žádný přípravek penis neprodloužil spolehlivěji a bezpečněji.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *