RealQUIT recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

RealQUIT recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne
4.5 (90%) 2 votes

Kouření tabákových výrobků negativně ovlivňuje zdraví kuřáků i lidí v jejich okolí. Ovlivňuje nejen blahobyt člověka, ale i finanční a společenskou stránku života. Mnoho jedinců, zejména mladých lidí kouří, protože potřebují studovat a nechápou následky kouření. Jen málo jich zná statistiky a jsou si vědomi toho, čemu dávají přednost. Kouření představuje ohromné nebezpečí pro zdraví. Použijte RealQuit, abyste se tomu vyhnuli. Jedná se o vysoce kvalitní léčebný přípravek, který vás vede k zastavení závislosti a zotavení se z kouření cigaret. Je to předmět pro odvykání kouření, obsahující magnety, které jsou nošeny na vnitřním a vnějším okraji ucha v určitém tlakovém bodě. Systém byl navržen tak, aby pomohl lidem, aby se vzdali kouření. Pokouší se zmenšit úzkost a touhu, kterou lidé mají bez kouření cigaret.

Koupit RealQUIT s 50% slevouna oficiálních stránkách

RealQuit proti kouření Působí jako, Nežádoucí účinek

Jak to funguje

Tato léčba závislosti na kouření kombinuje použití bioaktivních magnetů s akupresurou. Bioaktivní magnety nabízejí speciální vodivost a jsou tak bezpečné pro citlivou pleť. Magnety táhnou směrem k různým oblastem a kladou jemný tlak na vaše uši. Akupresura je forma léčby, která vyžaduje, aby se vaše tělo vyvolalo pozitivní reakci. Vaše ucho je plné zvláštních oblastí a dle návodu povede vaši volbu k přestání s kouřením.

Produkuje endorfiny schopné uklidnit nutkání kouřit. Při cvičení je třeba provést charakteristickou terapii – malý magnet se umístí na přední část ucha a velký v dolní zadní části. Nejúčinnější je u těchto dvou magnetů, takže není možné udělat chybu. Měly by být umístěny ještě před přestáním s kouřením a to asi o týden. Aplikovány by měly být mezi 3 a 4 hodinami denně (nikdy více a nikdy méně). Pak zabránite kouření, dokonce i když magnetoterapie bude pokračovat nejméně dalších tři týdny.

Složení

Magnety RealQuit působí jako není používán jako běžný lék. Nejsou vkládány do těla ani se neaplikují jako krém. Proto nemají složky ani složení. Jde o magnety pokryté 24karátovým zlatem, které zajišťuje, že osoby mající velmi citlivou pokožku na méně cenné kovy mají méně negativní reakci. Produkt byl testován a byla potvrzena jeho efektivita. Nemá vedlejší účinky a nezpůsobuje fyzická poškození na těle uživatele.

 

Vedlejší účinky

Díky této příručce, díky které velmi rychle zabráníte kouření, je nejvíce pokušení v prvních dnech léčby, ale po přibližně týdnu zmizí. Jedná se jednoduše o výrobek, který produkuje velmi rychlé výsledky, ale navíc je velmi účinnou metodou. Podle studie funguje u 93% lidí, kteří chtěli navždy přestat kouřit. Ostatní více populární metody jako náplasti s nikotinem, žvýkačky nebo hypnóza nejsou tak efektivní.

RealQuit jak vzít magnety

Přestaňte s kouřením snadno a bez problémů, bez náplastí, žvýkaček, drog, hypnózy a tak dále. Tato technika může snížit touhu po kouření. Jedná se o sadu bioaktivních magnetů známých jako RealQuit. Pomohou vám přestat kouřit. Po připojení magnetů k určitému bodu na uchu začnou okamžitě přesvědčovat mozek tak, že vám pomohou přestat kouřit. RealQuit jak vzít poskytuje úlevu od bolesti a zklidnění.

Bio-magnety jsou pokryty vrstvou 24karátového zlata, která působí jako přírodní vodič elektrického proudu a současně jako ochrana před hypersenzitivními reakcemi. Tato technika může snížit touhu po kouření. Navíc má uklidňující účinky. Působí stejně jako přírodní dirigent a současně jako bezpečnostní mechanismus oproti alergickým reakcím. Jeho účinek je založen především na tom, že vaše vnitřní ucho je neurologicky spojeno s velkou částí vašeho mozku. S tímto vlivem byste mohli zvládnout bolest, uklidnit nervy a dlouhodobě snížit touhu. Umístěte magnety na vaše ucho po dobu nejméně tří hodin, avšak ne více než 4 hodiny denně.

Používejte magnety v klidu (např. večer doma). Opakujte aplikaci po dobu jednoho týdne. Během této doby můžete kouřit. Sedmý den se vyvarujte kouření. Zjistíte, že je přestat kouřit velmi jednoduché, protože magnety již převzaly výrobu endorfinů, které vytvářejí touhu kouřit. Pokračujte v používání po dobu dalších 20 až 25 dní.

RealQuit Cena

Chcete-li se s tímto produktem zbavit kouření, vaše hodnota bude zcela záviset na tom, kolik produktů si opatříte najednou. U jednoho balení s tímto produktem činí maloobchodní cena 865 Kč.

Na oficiálních stránkách je v ceně zahrnuta flexibilní dobrava, proto nezávisí na to tom, kolik produktů si objednáte. Bohužel každá osoba má jedinečný způsob zvládání závislosti na kouření. Pokud zjistíte, že vám produkt nepomůže úspěšně přestat kouřit, máte třicet dní na podání žádosti o vrácení celé částky.

Koupit RealQUIT s 50% slevouna oficiálních stránkách

RealQuit kde koupit v lekarne

Navštivte oficiální stránky, zanechejte požadavek na objednávku. To zahrnuje uvedení jména, kontaktních údajů a adresy. Způsob objednávky na oficiálních stránkách je vyplnění formuláře po kliknutí na tlačítko objednat. Klikněte na “Objednat” a vyplňte formulář na následující stránce. RealQuit proti kouření vám bude zaslán během 2 až 3 dní. Poté můžete hodnotit. Tento produkt je určen k prodeji pouze na autorizovaných internetových stránkách a není dostupný v lékárnách. Doručení je zdarma a platba je provedena v hotovosti při převzetí.

 

Výrobce poskytuje 30-denní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti. Proto je nutné vyplnit jméno, příjmení, telefon, adresu a email. V případě, že nebudete na 100% spokojeni, zašlete prázdné balení zpět a bez otázek vám vrátíme peníze. Zákazník je kurýrem kontaktován telefonicky. Originální RealQuit kde koupit lze zakoupit pouze na oficiálních stránkách výrobce. Je k dispozici elektronický systém zpráv pro případy pochybností nebo požadavků. Na oficiálních stránkách můžete také najít certifikáty, které prokazují bezpečnost produktu.

Recenze RealQuit Diskuze Zkusenosti

Eduardo Fumar komentuje:   

Chtěl jsem se závislosti na kouření již dlouhou dobu vzdát. Hledal jsem vhodné řešení, až jsem objevil produkt RealQuit recenze. Tento způsob opravdu oceňuji, protože je jednoduchý, snadno se používá a nevyžaduje žádné léky. Po méně než třech týdnech používání jsem na existenci cigaret zapomněl a cigaretový kouř mne začal obtěžovat. Nyní tento produkt doporučuji všem svým přátelům, kteří se snaží také se zbavit závislosti na kouření.

 

Serap Ozdemir, 27 let reaguje:

Překvapuje mě způsob, kterým to funguje – nemám tušení, jak to dělá. Už nevím, jestli je to problém, nebo moje záruka, že přestanu kouřit, nicméně, když jsem si aplikoval magnety, nemám chuť na cigaretu. Mozek je intenzivní orgán a pamatuje si, že sebeovládání může být bezmocné, takže jste říkali, že v žádném ohledu neuškodí tělu, žádné chemikálie vůbec nejsou ohromující. Myslím, že funguje efektivně. Množství vykouřených cigaret se pravidelně snižovalo ihned poté, co jsem tento produkt začal používat. Je to již měsíc a nekouřím méně než dvě denně.

 

Eve Trish, 28 let

Když jsem byla těhotná s mým prvním dítětem, nastal pro mě čas přestat kouřit. Kouřit jsem začala již když mi bylo třináct a během těhotenství jsem se z tohoto zvyku dostala. Každý měsíc jsem se snažila vyhýbat se tabáku. Ale pokaždé jsem byla velmi nespokojená. Měla jsem štěstí, že můj přítel objevil RealQuit proti kouření diskuze. Jednoduše jsem jej použila pokaždé, když jsem chtěla kouřit a již 4. den jsem se probudila bez touhy po kouření. Je to skvělé a zdravé.

 

Koupit RealQUIT s 50% slevouna oficiálních stránkách

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *