Viatonica recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

Viatonica recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne
4 (80%) 2 votes

Onemocnění dolních končetin jsou hlavní příčinou ztráty mobility mezi ženami a muži po celém světě. Další komplikace zahrnují křečové žíly a chronické problémy s chlopněmi. Křečové žíly omezují schopnost pohybu milionů lidí po celém světě.

Křečové žíly se objevují tehdy, kdy chlopně, které mají zabránit zpětnému toku krve, nefungují a krev se tak žilou vrací do nohy. Často se křečové žíly objevují právě v oblasti dolní končetiny, jakožto výsledek častého stání. Svaly na nohou jsou hlavní hnací silou, která krev žene zpět do srdce. Když ovšem chlopně nefungují správně, zvyšuje se tlak uvnitř žíly a následkem toho vznikne žíla kře čová.

Viatonica na křečové žíly Působí jako, Nežádoucí účinek

Krém Viatonica je přírodním produktem ve formě krému či gelu, který se aplikuje při léčbě křečových žil. Produkt se aplikuje na postižené oblasti.

Největšími uživateli podobných krémů z přírodních ingrediencí jsou Asiaté. Tyto krémy sloužily jako inspirace pro Viatonica.

 • Krém vás zbaví křečových žil. Pokud se správně používá, může vám krém opět zajistit krásné a zdravé nohy.
 • Pomáhá obnovit správnou cirkulaci do oblasti dolních končetin. Dále brání formování krevních sraženin.
 • Eliminuje únavu nohou po cvičení či pohybu.
 • Hydratuje pokožku a zabraňuje vysušování kůže. Kůže bude vždy hebká.
 • Zabraňuje otokům a zánětům žil, čímž uleví vaším nohou.

Krém Viatnica působí jako tvoří pouze přírodní ingredience, které jsou naprosto bezpečné. Produkt nezpůsobuje vedlejší účinky a proto se uživatelé nemusí být žádných komplikací při užívání. Jedinou skupinou, která by se měla užívání vyhnout, jsou těhotné a kojící ženy. Produkt mohou používat jak ženy, tak i muži. Ingredience zahrnují:

 • Koňský kaštan, kopřiva a olej z červené palmy dodají stěnám žil potřebnou sílu a elasticitu.
 • Troxerutin.Redukuje únavu a dodává vašim nohám lehkost.
 • Kofein a Ginkgo Biloba. Podporují metabolismus tkání, aktivují buněčnou obnovu a dodávají nohám energii.
 • Koňský kaštan a listy břízy. Zbavují křečových žil.
 • Citrón a esenciální oleje. Redukují pocení, hydratují a zbavují od bolesti. Dále oblast nohou vyživují.

 

Viatonica jak vzít krém

Produkt má unikátní složení, díky kterému se budete moci rychle a efektivně zbavit křečových žil a pomoci tak vašim dolním končetinám. Aplikace probíhá následovně:

 • Začněte čištěním oblasti, kam chcete krém aplikovat.
 • Pokračujte nanesením malého množství krému na vaši dlaň a tímto krémem si potřete postižené místo.
 • Dále nechte krém 15 minut vstřebat. Během tohoto kroku se aktivní látky dostanou do krevního oběhu.
 • Po asi 30 minutách umyjte film, který po krému na nohou zůstal.
 • Pro lepší výsledky krém aplikujte dvakrát denně. Jedná se o nejlepší produkt pro léčbu křečových žil.

Pravidelné užívání krému Viatonica jak vzít vám zajistí skvělé výsledky, které vám vyrazí dech. Krém posiluje stěny žil a zbavuje vás křečových žil. Produkt byl testován a certifikován.

Viatonica Cena

Na webových stránkách je produkt nabízen za 890 Kč. Normální cena je v tomto případě 1780 Kč, ale na produkt se vztahuje sleva v hodnotě 890 Kč. Poštovné po vás není vyžadováno a doručení můžete očekávat do 2-3 dnů od objednání. V ostatních oblastech může doručení zabrat až 1 týden. Cena Viatonica zahrnuje poštovné.

Pro objednávku navštivte oficiální webové stránky a vyplňte objednávkový formulář, který zahrnuje vaše jméno, kontaktní informace a adresu. Zákazník bude kontaktován pro potvrzení objednávky. Po potvrzení objednávky bude balíček odevzdán kurýrovi. Platba probíhá hotově při doručení.

Viatonica kde koupit v lekarne

Produkt je k dostání na oficiálních stránkách dodavatele. Klient si může na webových stránkách vyplnit formulář, načež je klient kontaktován na telefonu. Tímto se objednávka potvrdí. Po úspěšném potvrzení je produkt doručen buďto kurýrem či poštou. Viatonica na křečové žíly doporučuje objednávat pouze na oficiálních webových stránkách, aby se zamezilo prodeji napodobenin. Tímto chceme zamezit možné ztrátě finančních prostředků při nákupu podvodných produktů.

Objednání je zcela jednoduché: Navštivte oficiální webovou stránku, objednejte si. Stačí zadat vaše jméno, kontaktní údaje a adresu. Klikněte na „Objednat“ a vyplňte formulář. Po vyplnění formuláře budete kontaktování pro potvrzení vaší objednávky a po tomto potvrzení vám bude produkt doručen na vaši adresu. Doručení je garantováno.

 

Viatonica kde koupit obdržíte do 2-3 dnů. Pokud produkt nesplní vaše očekávání, jednoduše nám zašlete prázdný balík na naši adresu a my vám vrátíme peníze. Nebudete se přitom na nic ptát. Zákazník je před dodávkou zboží kontaktován pro potvrzení objednávky

Recenze Viatonica Diskuze Zkusenosti

Marie Šťastná, 58 let komentuje:   

Již delší dobou jsem trpěla problémy s křečovými žílami. Moje kůže byla velmi suchá a postižené žíly tak bylo velmi lehké vidět. Kromě kosmetických problémů se dostavilo také neustálé svědění, které mě opravdu iritovalo. Proto jsem se rozhodla objednat si krém Viatonica recenze. Svého rozhodnutí nelituji, protože krém opravdu fungoval tak, jak má. Otok a bolest jsou ta tam a po 30 dnech léčby mohu říct, že křečové žíly opravdu zmizely.

Křečové žíly – můj věčný nepřítel. Asi deset let jsem se snažil najít lék, který by mě mého problému zbavil. Konečně jsem před nějakou dobou objevil tento krém a musím říci, že jsem se nikdy necítil lépe. Již se nemusím otravovat s věčnou bolestí, škrábáním a otoky.

 

Andrea Mrázková, 39 lez reaguje:

Ihned po porodu jsem měla problém s křečovými žílami. Speciální ponožky mi nepomáhali a já se tak musela i nadále trápit s řadou symptomů. Nejvíce mi vadilo to, jak odporně mé nohy vypadali. Doufám ale, že se za pár měsíců budu moci zase vrátit do svého normálního stavu

Krém jsem používala téměř rok, několikrát denně. Výsledky mě opravdu překvapily. Moje kůže byla opět hebká a zářivá a křečové žíly byly ta tam. Krém Viatonica na křečové žíly diskuze používám i nadále, jelikož o dosažené výsledky nechci přijít.

 

Kevin Müller,  45 let

Poté, co se mi narodil syn, jsem začal mít problémy s křečovými žilami. Nejen, že mě nohy neustále bolely, ale samotné žíly mi bránily v pohybu. Prostě hrůza

Zašel jsem si k doktorovi, který mi doporučil tento krém. Řekl mi, že bych si ho měl aplikovat na postižené místo dvakrát denně. Prvních výsledků jsem si všiml již po 5 dnech. Po dokončení léčby se křečové žíly vytratily a já už se nemusel otravovat s tou nekonečnou řadou symptomů.

 

2 thoughts on “Viatonica recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

 1. Moje žena mi tento produkt zakoupila jako dárek. Nejdříve jsem si žádných výsledků nevšímal, pouze hřejivého pocitu. Po asi 10 dnech se mé žíly začaly zmenšovat. Konečně! Po asi měsíci a půl byli již zcela pryč. Krém Viatonica dále utišil všechny záněty a zmenšil všechny otoky.

 2. Až do nedávna jsem si myslela, že je naprosto nemožné, aby se člověk zbavil svých křečových žil. Tento produkt mě ale přesvědčil o opaku. Nemohu si jej vynachválit, jelikož mi zachránil mé nohy, které opravdu vypadaly jako něco z hororu.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *