Xtrasize recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne

Xtrasize recenze, diskuze, zkušenosti, cena, kde koupit v lekarne
5 (100%) 1 vote

Co se intimního vztahu mezi mužem a ženou týče, často slýcháme, že má žena problém s „nádobíčkem“ svého partnera. Mnoho mužů si tak stěžuje na délku svého pohlavního orgánu, díky které nedokáží dostatečně uspokojit své partnerky. Naštěstí si nyní mohou koupit produkt, který prodlouží jejich nádobí dostatečně k tomu, aby si konečně užili pořádný sex.

Opravdu zajímavým produktem v kategorii doplňků stravy sloužících pro prodloužení penisu je XtraSize. O co se ale jedná? Jedná se o opravdu efektivní produkt, který můžete používat i bez předpisu a který dokáže prodloužit váš penis až o 7 centimetrů a dodat mu na obvodu o 30%. Vyhrajete tedy ať už partnerce vadí délka či průměr.

Jedná se o legální produkt, který nabízí velkou výhodu: stačí pouze užívat nabízené kapsle, bez nutnosti změny životního stylu.

Koupit Xtrasize s 50% slevouna oficiálních stránkách

XtraSize pro zvětšení penisu Působí jako, Nežádoucí účinek

Jak to funguje

Kapsle XtraSize mají opravdu silnou recepturu, která dodá penisu více energie a více krve do jeho oběhu.

Topořivá tělesa penisu tak budou schopna pojmout více krve, díky čemuž vám pomohou dosáhnout silnější erekce.

Funkce produktu je taková, že dokáže prodloužit i ten nejmenší penis. Stačí brát kapsle po dobu 2-6 měsíců a výsledky se zaručeně dostaví. Váš penis bude prodloužen o 2.5 cm s

Výhody XtraSize působí jako

 • Zvýšená sekrece androgenů: Produkt stimuluje produkci androgenů a NO. Vaše tělo vám tak samo dodá dostatečné libido pro uspokojení jakéhokoliv partnera a silnější erekci.
 • Zlepšení krevní oběh do penisu: Speciální ingredience tohoto doplňku stravy dodává cévám penisu vše potřebné proto, aby v nich proudila krev zcela optimálně.
 • Penis se prodlouží o 30% do šířky a o 7 palců do dálky. Nemusíte se tedy stydět za svoji délku, protože váš penis bude enormní.
 • Dlouhodobé erekce zajistí sexuální uspokojení a váš partner se za vás už nikdy nebude muset stydět. Váš penis dosáhne délky malé končetiny, může to být taková vaše třetí noha.

Ingredience obsažené v produktu.

Zde je seznam ingrediencí produktu:

 • Solanum Sessiliflorum: extrakt z exotického amazonského plodu, který aktivuje produkci testosteronu.
 • Theobroma Cacao: Antioxidant, který pomáhá při obnově buněk. Rozšiřuje topořivá tělesa penisu.
 • Paullínea Cupana: Stimuluje libido. Dodává více sexuální energie.
 • Euterpe Oleracea: zlepšuje krevní oběh takže se topořivé těleso penisu dokáže zvětšit
 • Tribulus Terrestris: sexuální stimulant.
 • Peruvian Maca: velice známá ingredience zvětšující penis i libido

 

Vedlejší účinky

Nemusíte se bát vůbec žádných vedlejších účinků, jelikož jde o zcela přírodní přípravek, který nezpůsobuje žádné vedlejší účinky či jiné problémy.

XtraSize jak vzít kapsle

XtraSize jak vzít jsou kapsle, které se velice snadno aplikují. Stačí si před prvním užitím pořádně přečíst příbalový manuál. Kapsle byste měli po polknutí zapít spoustou vody. Denně byste měli brát dvě kapsle a to přesně jednu ráno a jednu večer.

Zde vám popíšeme tu nejjednodušší metodu aplikace kapslí:

 • Vezměte si jednu kapsli z rána před snídaní a další večer před večeří. Myslete na to, že by se měly kapsle zapíjet spoustou vody.
 • Toto opakujte po dobu 2 měsíců
 • Pořádně pijte, to proto, aby se kapsle správně vstřebala

Výhodou tohoto produktu je to, že se velice snadno aplikuje a tak nehrozí problémy s nepravidelností užívání. Vše co musíte udělat je objednat si kapsle a brát je pravidelně každý den. Jedna krabička vám vystačí na 2 měsíce léčby. Doporučuje se produkt ovšem používat 6 měsíců, jelikož tato doba garantuje ty nejlepší výsledky.

XtraSize Cena

Výrobce náplastí preferuje a doporučuje potencionálním zájemcům o koupi, aby si produkt objednali z oficiálních webových stránek. Na oficiálních stránkách stojí nové balení pouze 1650 CZK, což je sleva z počátečních 2300 CZK. Tato sleva v hodnotě 50% je využitelná všemi zákazníky. Poštovné je zahrnuto v ceně, takže je prakticky zdarma. Vrácení peněz je výrobcem garantováno.

Koupit Xtrasize s 50% slevouna oficiálních stránkách

XtraSize kde koupit v lekarne

Proces nákupu produktu XtraSize pro zvětšení penisu je zcela jednoduchý. Stačí kliknout na tlačítko „zakoupit“ a vyplnit objednávku. Budete muset zadat vaše data do formuláře, který vám bude prezentován. Jedná se o vaše jméno, bydliště, email, zemi a adresu. Poté stačí formulář odeslat a potvrdit objednávku. Naše zákaznická podpora vám poté zavolá, aby potvrdila objednávku a poté balíček odešle vaším směrem. Zboží byste měli obdržet do 3-7 dní od první objednávky. Platíte hotově při převzetí zboží.

Bohužel si v současné době můžete produkt objednat pouze přes oficiální stránky výrobce. Dávejte si pozor na fake produkty, které se často na internetu vyskytují. Je daleko lepší si zboží objednat přímo z oficiálních stránek výrobce, kde je garantováno, že opravdu obdržíte legitimní produkt. Fake produkty, kterých je na trhu plno, nebudou fungovat tak efektivně, jako originál a existuje riziko, že vám ublíží. Dávejte si dobrý pozor, jaký produkt a z jaké adresy kupujete.

 

Další výhody nákupu XtraSize kde koupit přímo od výrobce:

 • Velice rychlé doručení – doručení kapslí je velice rychlé a trvá méně než týden.
 • Diskrétní doručení – Nikdo nepozná, co jste si to vlastně objednali.
 • Nynější nabídka – bezplatné poštovné a platba v hotovosti při převzetí
 • Zcela bez rizika: Garantujeme vám devadesátidenní garanci spokojenosti. Během této lhůty můžete zboží kdykoliv vrátit!

Recenze XtraSize Diskuze Zkusenosti

Antonín Hrubý, 43 let

Tento produkt používám již skoro 3 měsíce a jsem s ním velice spokojen. Vyzkoušel jsem celou řadu jiných mužských doplňků stravy, ale žádný mě nepřesvědčil o své efektivitě. Ale teď jsem si prodloužil penis o jeden celý centimetr, no to je úžasné! Tento produkt nyní preferuji nad všemi ostatními a moc za něj děkuji. Moje žena, se teď cítí zvláštně, jelikož si konečně užívá sex.

 

Petr Novák, 47 let

Začal jsem již před lety používat různé metody prodloužení penisu a opravdu mě krátkodobě dokázaly udržet tvrdého, ale potřeboval jsem něco silnějšího a proto jsem sáhnul po XtraSize recenze poté co jsem si přečetl recenze na internetu. Produkt mi dodal spoustu sexuálního drivu, který konvertuju na spokojenost své partnery. Sice to byly jen 3 týdny od chvíle, kdy jsem produkt začal používat, ale je jasné, že opravdu funguje. Lepší orgasmy jsem nikdy neměl.

 

Erik Fiala, 27 let

Tento produkt jsem si neobjednal kvůli velikosti svého penisu, s ní problém nemám. Problém mám ovšem s tím, abych si udržel erekci déle něž jednu minutu. Moje přítelkyně se se mnou kvůli tomu chtěla i rozejít. Snažil jsem se proto nalézt nějaké tablety, které by mi s mým problémem dokázaly pomoci. Po chvilce hledání jsem se rozhodl zakoupit si XtraSize pro zvětšení penisu diskuze pilulky, díky kterým jsem konečně opět získal pořádné libido. Výsledkem je to, že jsem spokojený jak já, tak moje přítelkyně. Nyní dokážu v posteli vydržet déle a má přítelkyně si náš sex konečně opět užívá.

Koupit Xtrasize s 50% slevouna oficiálních stránkách

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *